Par Timemachine

Timemachine - piedzīvojumu spēles, kas sevī iekļauj gan vairākas izlaušanās istabas, gan arī citas aktivitātes jebkuram vecumam un visdažādākajām personībām.

Kvestu istaba "Timemachine 1961" bija pirmā izlaušanās istaba Vidzemē, kas izaicināja dalībniekus trīs gadu garumā. Vēlāk piedāvājumu klāstam pievienojās izaicinājums asu izjūtu cienītājiem "Baiļu māja", visiem vecumiem saistošais "Spēļu muzejs", komandu spēle ar izglītojošu noskaņu "Valmieras eXkursija", kā arī unikāla, šova "Skrējiens pēc miljona" principos balstīta spēle "Valmieras taurētājs".
Vienlaikus sagatavotas un vadītas aktivitātes daudziem uzņēmumiem un privātpersonām pēc individuāla pasūtījuma, pielāgojoties vēlmēm.

Timemachine klientu vidū ir airBaltic, Swedbank, Circle-K, Citadele, Valmiermuižas alus darītava, Latvijas Pasts, Valmieras Stikla šķiedra, Vidzemes Augstskola, Radio Tev, Vidzemes Olimpiskais centrs, Valmieras pašvaldība, Kocēnu pašvaldība, Rūjienas pašvaldība, Mazsalacas pašvaldība u.c.

Kopumā Piedzīvojumu spēlēs līdz šim piedalījušās jau vairāk nekā 900 komandas ar dalībniekiem no 20 pasaules valstīm.

Līdzšinējo klientu atsauksmes par piedzīvojumu spēlēm:

  • "Lielisks veids kā pavadīt brīvo laiku ar draugiem! Pēc pirmā nevarējām vien sagaidīt nākamo, tagad kad izgājām Spēļu Muzeju, atkal gaidam nākamo!😀 Patiks gan maziem, gan lieliem! Noteikti jāiet!!! "
  • "Satraucoši un aizraujoši pavadīts laiks.Iesaku!!!!"
  • "Kolosāla izklaide draugu vai ģimenes lokā. Gan smiekli, gan stresiņš, gan labs garastāvoklis visai dienai"
  • "Perfekti pavadīta diena piedaloties izlaušanās spēlē. Pamežģījām prātus, azartiski risinot vienu pēc otra uzdevumu, pa vidu vēl izsmējāmies un pazaudējāmies citā realitātē. No sirds iesaku."
  • "Izdomas jums noteikti netrūks. Ļoti labs veids, kā pārbaudīt indivīda spējas komandā! PALDIES! Gaidīsim nākamo izaicinājumu"
  • "Labs team buildings. Super izdomāts, ar pārsteigumiem. Ideāls laika pavadīšanas laiks, stunda paskrēja tik ātri, kā nekad."


 .