Brīvība un saule


Piedzīvojums pa saulainās Maltas senatnīgajām ieliņām, kura laikā izkāpām no komforta zonas, iesaistījāmies aizraujošos un izaicinošos uzdevumos, bet mācējām arī atpūsties un izvēdināt galvu.

Devāmies iepazīt Maltas vecpilsētu burvīgumu, arhitektūras šarmu un kultūru. Pārvietojāmies kā īsteni vietējie iedzīvotāji, izgaršojām Vidusjūras virtuvi un vienu diennakti pavadījām burvīgajā Gozo salā.

Galerija

Lasīt vairāk...

Aktīvā nedēļas nogale


Īsais un ekonomiskais nedēļas nogales ceļojums. Devāmies pastaigā pa slavenāko Barselonas gājēju ielu La Rambla, apmeklēsim neatkārtojamo La Sagrada Familia, Gotisko kvartālu, Montjuic kalnu, katedrāles, parkus un citas iemīļotas vietas. Izbaudījām jūras krastā mītošo tirgus laukumu ar svaigiem augļu kokteiļiem, jūras veltēm un prosciutto. 

Devāmies arī garākā pastaigā uz Tibidabo kalnu, kur vērojām burvīgu skatu pāri Barselonai, apskatījām krāšņo Guell parku un izmēģinājām spēkus dažādos izaicinājumos un uzdevumos, vienlaikus piedzīvojot vietējo iedzīvotāju kultūru un ikdienu.

Galerija

Tuksnesi un kalni


Nedēļa kārtīgas vasaras martā ar piedzīvojumiem, kurus nebūs iespējams aizmirst - Marakeša, Atlasa kalni, klintis, tuksnesis, kasbahi(cietokšņi), senas pilsētas, kamieļi, vietējie iedzīvotāji, kultūra, daba, sabrukuši ceļi, ēdieni, neticami skati. 

Un tam visam pa virsu vēl tuvojošā krīze, kas pēdējās divās dienās pakutināja nervus tā pa kārtīgo. Pēc atgriešanās nākamajā dienā slēdza Marokas starptautisko satiksmi un aiznākamajā dienā satiksmi uz Latviju.

Galerija


 .