Irāna - daudzkultūru valsts. Viens no nepazīstamākajiem, bet vilinošākajiem tūristu galamērķiem pasaulē.

Persiešu civilizācija ir viena no senākajām pasaulē. Atgādinājumi par vēsturi un cilvēces aizsākumiem šajā valstī sastopami ik uz soļa, un Irānas iedzīvotāji - vieni no viesmīlīgākajiem un draudzīgākajiem.
Ikviena ēka, tirgus un mošeja, krāšņās pilis, karaliskie dārzi ir greznības un austrumu elegances spogulis.

Izbaudīsim košās pilis un tirgu Teherānas metropolē un Elbursa kalnu grēdas pārgājienus. Izstaigāsim Persijas kultūras šūpuli - dzejnieku, dārzu un vīna pilsētu Širazu un tās unikālās mošejas un persiešu dārzus, kā arī Isfahānas neatkārtojami skaisto vecpilsētu. Dosimies uz vienu no pasaulē senākajām pilsētām Jazdu, kurā vēl saglabājies zoroastrisms. Nakšņosim Varzanehas tuksnesī un, protams, apmeklēsim dižāko persiešu pilsētu un slavenāko Irānas vietu - Persepoli.

Šis būs citādāks ceļojums. Mēs paši Irānā vēl neesam bijuši, bet pilnīgi noteikti vēlamies doties šajā izaicinājumā un aicinām piedzīvot šo galamērķi kopā - meklējam draudzīgu un aktīvu ceļabiedru grupu. Par datumiem vienosimies kopīgi, ņemot vērā izdevīgākās lidojumu biļešu cenas un braucēju atvaļinājumu grafikus.

Ceļojuma organizēšana, loģistika un plānošana ir mūsu pārziņā, bet nekas nebūs akmenī kalts. Ceļojuma dalībniekiem jābūt gataviem ļauties improvizācijai, piedzīvojumiem, un jāņem vērā, ka pieczvaigžņu komforts nebūs šī brauciena prioritāte. Svarīgākā - iespēja izbaudīt šo mazāk zināmo valsti, viesmīlīgo kultūru un nebeidzamos arhitektūras, reliģijas un vēstures pieminekļus.

Man interesē


Saņemt turpmāk citus jaunumus


 .