Tuksnesis un kalni

Āfrikas piedzīvojums mūsu kontinenta tuvumā, kurā kaulēsimies viskrāsainākajos un bagātīgākajos Marakešas tirdziņos un izstaigāsim vēsturiskas un leģendāras pilsētas. 

Dosimies apslēpto dārgumu meklējumos, izgaršosim daudzveidīgo ēdienu un piparmētru tējas pasauli, kāpsim Atlasa kalnos, sērfosim tuksnesī un nakšņosim īstos berberu ciematos.

Lasīt vairāk...

 Mitoloģija un pārgājieni

Vidusjūras pērles, mītiem un leģendām apvītās Kipras salas iepazīšanas ceļojums. 

Apskatīsim bagātīgo arheoloģisko un vēsturisko mantojumu, klīdīsim pa pilīm un kapenēm, klosteriem un ūdenskritumiem. Izbaudīsim vietējo virtuvi, vīnus un deju priekšnesumus. Izkustēsimies pārgājienu takās, aizās un kalnos.

Lasīt vairāk...

Kalni un lejas

Izbaudīsim skaisto un vareno Tatru kalnu burvību, dodoties vienas dienas pārgājienos, pielāgotos dažādām grūtības pakāpēm.
Veldzēsimies termālajos baseinos un iepazīsim tuvējos kalnu ciematiņus, izstaigāsim pilis un izpētīsim alas.

Lasīt vairāk...

Uguns un ūdens

Islandes skaistums, bezgalība un varenība nevienam nav noslēpums. Dosimies iepazīt šo kontrastu zemi caur pārgājieniem, ūdenskritumiem, kanjoniem, klintīm, geizeriem un ledājiem.
Šī būs īstenu dabas mīļotāju un piedzīvojumu baudītāju paradīze.

Lasīt vairāk...

Dēka Irānā

Viens no noslēpumainākajiem, bet vilinošākajiem tūristu galamērķiem pasaulē - viesmīlīgā Irāna, kur meklējami civilizācijas aizsākumi. Šis būs citādāks ceļojums.


Izbaudīsim greznību un austrumu eleganci pilīs, mošejās un persiešo dārzos. Izstaigāsim pasaulē senākās pilsētas un vecpilsētas. Nakšņosim tuksnesī un dosimies kalnu pārgājienā.

Lasīt vairāk... .