Aktīvā nedēļas nogale

Īsais un ekonomiskais nedēļas nogales ceļojums tiem, kas vēlas gūt kodolīgu un azartisku ieskatu košajā Spānijas pilsētā foršā kompānijā, netērējot resursus liekām ekstrām.
Apskatīsim Barselonas skaistākās vietas, izbaudīsim vietējos ēdienus un dzērienus, kā arī dosimies garākā pastaigā ar burvīgu skatu pār pilsētu. Ceļojuma gaitā neizpaliks arī mūsu izaicinājumi un uzdevumi.

Lasīt vairāk...

Tuksnesis un kalni

Āfrikas piedzīvojums mūsu kontinenta tuvumā, kurā kaulēsimies viskrāsainākajos un bagātīgākajos Marakešas tirdziņos un izstaigāsim vēsturiskas un leģendāras pilsētas. 

Dosimies apslēpto dārgumu meklējumos, izgaršosim daudzveidīgo ēdienu un piparmētru tējas pasauli, kāpsim Atlasa kalnos, sērfosim tuksnesī un nakšņosim īstos berberu ciematos.

Lasīt vairāk...

Daba un arhitektūra

Apūlija jeb La Puglia - Itālijas dienvidaustrumu reģions ar neatkārtojami skaistu krasta līniju, burvīgu arhitektūras mantojumu, viesmīlīgiem ļaudīm un baudāmu Vidusjūras virtuvi un vīniem.

Īss un aktīvs ceļojums piedzīvojumu meklētājiem, kuri vēlas izbaudīt Itālijas šarmu.

Lasīt vairāk...

 Mitoloģija Kiprā

Vidusjūras pērles, mītiem un leģendām apvītās Kipras salas iepazīšanas ceļojums.

Apskatīsim bagātīgo arheoloģisko un vēsturisko mantojumu, klīdīsim pa pilīm un kapenēm, klosteriem un ūdenskritumiem. Izbaudīsim vietējo virtuvi, vīnus un deju priekšnesumus. Izkustēsimies pārgājienu takās, aizās un kalnos.

Lasīt vairāk...

Pastaiga Tatros

Izbaudīsim skaisto un vareno Tatru kalnu burvību, dodoties vienas dienas pārgājienos, pielāgotos dažādām grūtības pakāpēm.
Veldzēsimies termālajos baseinos un iepazīsim tuvējos kalnu ciematus.

Lasīt vairāk...

Dēka Irānā

Viens no noslēpumainākajiem, bet vilinošākajiem tūristu galamērķiem pasaulē - viesmīlīgā Irāna, kur meklējami civilizācijas aizsākumi. Šis būs citādāks ceļojums.

Izbaudīsim greznību un austrumu eleganci pilīs, mošejās un persiešo dārzos. Izstaigāsim pasaulē senākās pilsētas un vecpilsētas. Nakšņosim tuksnesī un dosimies kalnu pārgājienā.

Lasīt vairāk...


 .